שאלות נפוצות | BioCure - ביוקיור
זימון תור זימון תור און-ליין
      

שאלות נפוצות

מהי רפואת תדרים?

רפואת התדרים היא מתודת טיפול עולה בתחומי הטיפול בחברה המודרנית. היא מבוססת על תיאוריות ומחקרים מתחומי הרפואה האנרגטית, הפיזיקה הקוונטית ותיאורית המיתרים. בבסיס השיטה, מונחת ההנחה שהעולם סביבנו מורכב מרשתות תדרים ומיתרים קוונטיים, שמחוברים בינם לבין עצמם בתבניות ייחודיות. כאשר תבנית ניתנת למדידה, היא נקראת תדר. הגוף הפיזי של כל אחד מאתנו מורכב מטריליוני תאים איברים. כל אחד מהם משדר תדר מסוים, או מפריש מינרלים, הורמונים, ויטמינים ועוד. האטומים שהינם היחידות מהן מורכב הגוף, נמצאים בתנועה מתמדת ורוטטים בתדרים שונים. כאשר האטומים רוטטים בהרמוניה ובתדר בו נועדו לרטוט אנו בריאים.

איזה ביטחון יש לגבי אמינותה?

האבחון הרפואי הממוחשב הוא אבחון עמוק, מדויק, מהיר ולא פולשני. ההמלצות הטיפוליות הנובעות מהאבחון – נשענות על ידע מצטבר שנרכש בעולם בתחום רפואת התדרים ועל מחקר רפואי, שבוצע בכלים מדעיים. הפיתוח של מכשיר האבחון המרכזי ברשת ביו-קיור, נשען על מחקר מדעי שבצעו בבית החולים האוניברסיטאי גראץ (Gratz). החוקרים המפתחים, מתמחים באימונולוגיה, אורתופדיה, כימיה ורפואה כללית שבראשם ד"ר מרטין טרסצ'ינג-ויילדר, ד"ר ריינר וונגר וד"ר ראלף היינריך.

האם יש מחקר מדעי שתומך בשיטה?

המחקר שבוצע בית החולים האוניברסיטאי גראץ ערך השוואה מדעית בין הממצאים של בדיקות רפואיות קונבנציונליות, לבין ממצאים שהפיקה בדיקה מקיפה ומהירה באמצעות Global Diagnostics. חשוב לציין, כי המחקר התייחס הן לאבחון הממוחשב והן לטיפולים המוצעים לנבדקים. על בסיס האבחון מוצעים למטופלי רשת Bio-Cure, טיפולים משולבים, שכוללים רפואה מונעת, לצד התייחסות לבעיות קיימות.

האם רופאים מאמינים בשיטה?

הרפואה של המאה ה-21 עברה ועדיין עוברת תהליכי השתנות והסתגלות לצרכי החברה העכשווית. יותר ויותר רופאים ממדינות המערב נתקלים בצרכים משתנים ומתפתחים של מטופליהם, שהרפואה הקונבנציונלית נכשלה להעניק להם מענה שלם ויעיל. המטופלים של העידן החדש מציבים בפני המטפלים בהם אתגרי טיפול חדשים, בבעיות שחלקן חדשות יחסית ואשר מקורן בקצב החיים המהיר, במתחים בחברה המודרנית, באכילה לא נכונה, בחשיפה לגורמי נזק ובהם עישון, עשן תעשייתי, זיהום אוויר, כימיקלים, רעש וקרינה. רופאים רבים, שבעבר פסלו אוטומטית כל שיטה שאינה חלק ממתודות הטיפול המסורתיות של רפואה מדיצינית, שינו את טעמם והחלו לחפש מענה לבעיות שמוצגות בפניהם במהלך הפרקטיקה השוטפת שלהם. רופאים אלו נתקלים ביותר ויותר חולים כרוניים, הלוקים במחלות שונות וסובלים מאלרגיות אופייניות לעידן החדש. חלק ניכר מהמחלות והפגעים בהם לוקים המטופלים, נסתרים מן העין ומתפתחים בחשאי במעמקי הגוף.

מה ההבדל בין תוסף תזונה לבין תוסף מזון?

'תוספי מזון' הם תוספים שמשרתים בעיקר את תעשיית המזון ומטרתם לשפר את שיווק המוצרים על ידי הארכת חיי המדף שלהם, שינוי צבעם לצבע אטרקטיבי או שיפור טעמם. מטרה זו מושגת על ידי הוספת תוספים למזון שאינם נדרשים לתפעול תקין של גוף האדם. 'תוספי מזון', אם כן, הם רכיבים שדואגים קודם כל לתעשיית המזון ולתעשייני המזון ולשיעור הרווחים שלהם. הם משפרים טעם וריח, מעניקים ייצוב למצור, אך לא מעטים מהם, הם תוצרים סינטטיים שאינם תורמים לבריאות ולא אחת אף עלולים לפגוע בנו ולסכן את בריאותנו. 'תוספי תזונה' הם רכיבים שעיקר מטרתם, לשפר את בריאותם ואיכות חייהם של הנוטלים אותם. 'תוספי תזונה' שפותחו בעשור האחרון מסייעים להשלים פערים בתזונת האדם המודרני. שימוש מושכל ב'תוספי תזונה' מבטיח שהתזונה שלנו תכלול רכיבים חיוניים לגוף, כדי שנוכל לתפקד ביעילות וכדי שנהנה מאיכות החיים הראויה לנו. 'תוספי תזונה' הוא מושג הכולל ויטמינים ומינרלים, חומצות שומן, חומצות אמינו, אנזימי עיכול ועוד. ישנם תוספי תזונה המתווספים למזון דרך תעשיית המזון (למשל הוספת ויטמינים ומינרלים לבמבה) אולם מרבית תוספי התזונה מגיעים בצורת כמוסות, טבליות אבקות ונוזלים אותם ניתן לרכוש בבתי המרקחת ובבתי הטבע.

 

 

סובלים מבעיה בריאותית?
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס
עדויות
nameשרון ר. | 30.06.15

כיום אינני זקוקה לעוד כדורים, מרגישה בריאה וחזקה מתמיד

nameרינת כהן | 13.05.15

מאז שאני מטופלת ב-BioCure אני מרגישה שינוי מדהים במערכת העיכול..