אבחון ממוחשב עם רשת ביו קיור - איך זה עובד? | BioCure - ביוקיור
זימון תור זימון תור און-ליין
      

איך זה עובד?

איך זה עובד?

8 דקות יכולות לחולל שינוי גדול בבריאות ומניעת מחלות. ברוכים הבאים לרשת מרפאות BioCure.

רשת מרפאות המשלבת איבחון ממוחשב מתקדם, טיפול נטורופטי וטיפול ברפואת תדרים. 
אנחנו שהורגלנו לקבל שירותי רפואה, הכוללים ביקור בן דקות אצל רופא, בדיקות פולשניות, לקיחת בדיקות כימה של דם, שתן וביופסיה, מתקשים להבין ולתפוס את אופן האיבחון והטיפול ברשת מרפאות BioCure .

שואלים אותנו שאלות רבות כמו: איך מחיבור סנסורים לרגליים המערכת מאבחנת את כל הגוף? מה זו רפואת תדררים? איך המערכת יודעת לזהות למה אני אלרגי? ועוד שאלות רבות שעליהן אנסה לענות בדף מידע זה. 


בראש ובראשונה עלינו לקבל את הנחת הבסיס שהגוף שלנו מעבר להיותו רקמות איברים, דם ונוזלים, ניזון מעבר לחמצן ואוכל מאנרגיות תדר גבוהות יותר, המעניקות לגוף הפיזי את אנרגית החיים, את הרוח, את הנשמה, את מי שאנחנו ולא את מה שאנחנו. הגוף הפיזי שלנו מוקף בשדות אנרגיה רבים, שאינם נראים לעין אנושית ולכן קשה מאוד לתפוס את קיומם ואת משמעותם. 


לאורך השנים נטו מדענים בזרם המרכזי לדחות כל השערה שאינה ניתנת לתפיסה באחד החושים שלנו. כך היה עם לואי פסטר שטען שחיידקים הם מחוללי המחלות, אבל מכיוון שלא היה בקיים מיקרוסקופ להוכיח זאת, הוא נדחה על ידי הקהילה המדעית. גם הגאון אלברט איינשטיין כשקם וטען שכל חומר הוא בעצם מסה של אנרגיה קפואה, נדחה בבוז על ידי הזרם המרכזי, וזאת שוב מהסיבה הפשוטה שלא היו בקיים מכשירים להוכיח ולמדוד זאת ובטח לא לראות את זה בעין בלתי מזויינת. כל חומר, כולל כל תא בגוף שלנו הוא דפוס התאבכות אנרגטי, הגוף הפיזי מורכב מתבנית אנרגיה בתדרים נמוכים, וניזון מגוף אתרי, שזו אנרגיה בתדרים גבוהים יותר. החומר, לצורך הענין גוף האדם, בנוי מחלקיקים צפופים בתדר נמוך.

תנסו פשוט לדמיין שלכל תא או איבר בגוף יש בעצם סוג של ברקוד, יש סדר מסוים ותקשורת חשמלית בין התאים, כל תקלה ברמת הברקוד של האיבר, תגרום לכשל תקשורתי כללי, או בסופו של דבר למחלה. הרפואה המקובלת עדיין גורסת שריפוי הגוף יכול להיעשות רק על ידי תרופות כימקלים וניתוחים, רפואת התדרים המבוססת על התיאוריה של איינשטיין, מנסה לטפל במערכות הפיזיות/תאיות על ידי מדידת הברקוד של האיברים, ותיקון בעיות התקשורת, במידה ונתגלו כאלו. 


תבנית האנרגיה המקיפה את הגוף הפיזי מכילה מידע מוצפן על המבנה והתפקוד של התא הבודד, היא בעצם זו המכוונת תהליכים התפתחותיים תאיים.. שינויים ברמת ארגיה זו, קודמים להופעת מחלות בגוף הפיזי. זאת אומרת שמערכת האיבחון שברשותינו מסוגלת לאבחן את השינוי ברמת האנרגיה, עוד לפני שחלה פגיעה בגוף הפיזי. אנו מסוגלים לזהות את "מסלול המחלה " בשלבים מאוד ראשוניים שלו, ובעזרת טיפול באנרגיה מעודנת, התדר גבוה יכול לשנות את המסלול למנוע מחלות ולהביא את הגוף להליכי הבראה. שימוש בחשמל ומגנטים לריפוי ידוע כבר מתקופות עתיקות מאוד, שם נהגו להניח דגי חשמל על גוף החולה.

הרפואה הסינית המסורתית גם מבוססת על איבחון וריפוי מחלות דרך אנרגית הצי העוברת דרך המרידאנים, הרפואה ההודית מתיחסת לצאקרות שהן נקודות מעבר של אנרגיה באיזורים ובלוטות בגוף וכמובן מושג הבסיס ברפואה היהודית "נפש בריאה בגוף בריא". מדידות של מוליכות חשמלית וטיפול באמצעות חשמל נפוצות יותר ברפואה המקובלת אם בעזרת גלי הלם,קרני לייזר בדיקות CT ו MRI.. השימוש העיקרי של הממסד הרפואי המסורתי באנרגיה לריפוי הוא בטיפול בכאב, נקווה שעם הזמן ייפתחו להבין את אפשרויות הריפוי בעזרת אנרגיה, כפי שאנו מבינים אותם ביום.

כיום עם התפתחות הפיזיקה הקוואנטית קיימות הוכחות רבות לקיומה של תבנית אנרגיה הקשורה לגוף הפיזי. תבנית זו נושאת מידע על הדרך שבה התפתח העובר ברחם, ונתונים מבניים על גידולו וריפויו של האדם הבוגר ,במקרה של פציעה ,נזק או מחלה. מבנה אנרגטי זה, פועל יחד עם המנגנונים הגנטיים תאיים. הגוף הפיזי תלוי בגוף האנרגטי לצורך הכוונת התאים ,ובעצם אינו יכול להתקיים בלעדיו. כששדה האנרגיה "מתקלקל" התוצאה היא מחלה פיזית.

מרבית המחלות מופיעות קודם בשדה האנרגיה ולאחר מכן בגוף הפיזי. נכון לעכשיו מקווה שהצלחתי להבהיר את משמעות הבדיקה, האיבחון המוקדם והיתרונות העצומים של טיפול בתדרים. השאלה הבאה הנשאלת היא, איך המערכת מסוגלת לאבחן, אלרגיות, רגישות למזון, המצאות קנדידה פרזיטים וירוסים ועוד. התובנה היא שלכל חומר בטבע יש תדר. לעגבנייה תדר שונה ממלפפון, לקנדידה תדר שונה מסטרפטוקוק, וכן הלאה. שוב נסו לדמיין ברקוד לכל חומר בטבע. מערכת האיבחון משדרת תוך כדי הבדיקה תדרים של אלפי חומרים ואורגניזמים שונים ובודקת את התגובה האנרגטית של הגוף אליהם

אבחון ממוחשב וטיפול ממוחשב עם רשת ביוקיור מה בעצם אנחנו מודדים?

- מודדים את תיפקוד המערכת ההורמונלית כולה. תפקודי בלוטת התריס, האדרנל, יותרת המוח, הלבלב ועוד..
- מודדים את כל צינור העיכול ברמת תפקוד האיברים, קיבה, מעי דק וגס, כבד, לבלב ושט ורקטום.
- בודקים את אוכלוסיית כל המיקרובים המאכלסים את המערכת (להבדיל מבדיקות אחרות הבודקות רק קנדידה או חיידק אחר)
- מודדים את רמת הרעלים בגוף, מידת הצטברותם ברקמות ובאיברי הגוף. ניתן לזהות רעלים של תרופות, טיפולי שינים והשתלות, זיהום אויר ותעשייתי, הורמונים סינטטים, מערכת האיבחון מודדת את רמת הרעלים ואת יכולת הגוף להפטר מהם.
- מודדים האם מתקיימת דלקת כרונית בגוף ואת רמת הראדיקלים החופשיים. שני אלו הם מחוללי המחלות הכרוניות בגוף. ניתן לזהות אותם בשלב זה ולמנוע מחלות רבות כולל סרטן, מחלות אוטואימוניות מחלות לב וניוון.
- מודדים אלרגיות כמעט לכל סוגי המזון, כולל כמובן חיטה, מוצרי חלב קפה, סולניים ועוד מאות פריטים. אלרגיות לחומרים סביבתיים, חומרי ניקוי בשמים, תרופות ועוד
- מודדים את הדינמיקה בין מערכות הגוף השונות. בעזרת מידע זה אנו יכולים לזהות מה גורם לסימפטומים, למחלה. למשל האם כאב הבטן נגרם מאלרגיה לאוכל, מקנדידה, מעצבים או בכלל מבעיה גניקולגית.
- מודדים רמת תפקוד של מעל 600 איברים בגוף הבדיקה אינה פולשנית, אינה כואבת, אפילו נעימה מאוד ומתאימה לילדים ומבוגרים כאחת. הבדיקה מתאימה גם לנשים בהריון. מכשירי האיבחון והטיפול בהם משתמשים ברשת מרפאות BioCure, הן מהמתקדמות מסוגן בעולם, מיוצרות בשוויץ ונמצאות בשימוש רחב אצל רופאים ומטפלים אלטרנטיבים בגרמניה, שוויץ ואוסטריה. צוות המרפאה מעודכן ומודרך על ידי מדריכי החברה בשוויץ. בדיקת האיבחון כוללת ייעוץ על ידי איש מקצוע, הדרכה בתזונה מתאימה והמצלצות לטיפול מתאים על פי שיטת ד"ר אתי נחשון.

לפרטים נוספים בנוגע לאיך זה עובד:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי התקשרו1700-700-541או מלאו פרטים בטופס
לפרטים נוספים בנוגע לאיך זה עובד:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס

סובלים מבעיה בריאותית?
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס
עדויות
nameשרון ר. | 30.06.15

כיום אינני זקוקה לעוד כדורים, מרגישה בריאה וחזקה מתמיד

nameרינת כהן | 13.05.15

מאז שאני מטופלת ב-BioCure אני מרגישה שינוי מדהים במערכת העיכול..