רפואת תדרים מבוססת על תיאוריות ומחקרים מתחומי הרפואה האנרגטית, הפיזיקה הקוונטית ותיאורית המיתרים.

בבסיס שיטה זו, מונחת ההנחה שהעולם סביבנו מורכב מרשתות תדרים ומיתרים קוונטיים, שמחוברים בינם לבין עצמם בתבניות ייחודיות. כאשר תבנית ניתנת למדידה, היא נקראת תדר.

תדרים נמצאים בסביבה הטבעית שלנו כשדות אלקטרו-מגנטים שמקורם בשמש, בברקים ועוד. חלקם מיוצרים גם על-ידי האדם. דוגמאות לשדות אלקטרומגנטיים בסביבתנו: הטלפונים הסלולריים, גלי רדיו, מכשירי מיקרוגל, מכשירי דימות (אולטרא-סאונד, C.T., (MRI ועוד. הגוף הפיזי של כל אחד מאתנו מורכב מטריליוני תאים איברים. כל אחד מהם משדר תדר מסוים, או מפריש מינרלים, הורמונים, ויטמינים ועוד.

האטומים שהינם היחידות מהן מורכב הגוף, נמצאים בתנועה מתמדת ורוטטים בתדרים שונים. כאשר האטומים רוטטים בהרמוניה ובתדר בו נועדו לרטוט אנו בריאים. כתוצאה מזיהום אויר, זיהום מגנטי, וירוסים, טפילים, אלרגיות, מתחים, מזון מעובד וטראומות, תדרים מסוימים נמצאים בחסר / משדרים תדר לא סדיר / לא מדויק, כך נוצר מצב דיסהרמוני המתפתח לעיתים למחלה. וכך רפואת תדרים פועלת.

גלובל דיאגנוסיטק

הדיאגנוזה של Global Diagnostics נשענת על שיטת אבחון שנחקרה מדעית בבית החולים האוניברסיטאי גראץ (Gratz) בדרום אוסטריה, בידי שלושה רופאים אוסטרים וגרמנים. שלושת החוקרים, המתמחים באימונולוגיה, אורתופדיה, כימיה ורפואה כללית, הם ד"ר מרטין טרסצ'ינג-ויילדר, ד"ר ריינר וונגר וד"ר ראלף היינריך. מקצוע הרפואה של המאה ה-21 עבר תהליכי השתנות והסתגלות לצרכי החברה העכשווית.

המטופלים מציגים מגוון בעיות, חלקן חדשות יחסית, שנובעות מקצב החיים המהיר, מהמתחים בחברה המודרנית, מאכילה לא נכונה, מחשיפה לגורמי נזק ובהם עישון, עשן תעשייתי, זיהום אוויר, כימיקלים, רעש וקרינה. הדיאגנוזה של Global Diagnostics יודעת לזהות את כלל הבעיות, כולל אלו הנסתרות, שכן דיוק האבחון אינו תלוי בתחושות המטופל, או במצוקה עליה הוא מדווח.

הטכנולוגיה שבבסיס Global Diagnostics מאפשרת ניתוח אוטומטי של דפוסי התגובה האנרגטיים של המטופל. הבדיקה שאורכת 8 דקות בלבד, סורקת במהירות 13 מערכות גוף, הכוללות 612 איברים ובהם עצבים שרירים ומפרקים. תוצאות הבדיקה מוצגות מידית, בצורה גרפית בהירה ומדויקת.