טיפול אלטרנטיבי -טיפול מונע וטיפול בריאותי ונפשי | BioCure - ביוקיור
זימון תור זימון תור און-ליין
      

טיפול אלטרנטיבי

טיפול אלטרנטיבי

שיטת אתי נחשוןאינה פתרון משלים. היא עומדת בפני עצמה ומהווה מכלול שלם של שגרת חיים בריאה, טיפול מונע, אבחון מדויק, טיפולים בבעיות הגוף והנפש והחלמה אמיתית מהבעיה הפוגעת באיכות החיים של המטופל ולא רק מהתסמינים החיצוניים שלה. האבחון יורד לשורשי הבעיות, למקורן המלא והאמיתי ומציע פתרון כולל.

ד"ר (Ph.D) אתי נחשון: "אני מדברת על טיפול אלטרנטיבי, ללא גמגומים והתנצלויות. אני לא משלימה תורות טיפול שאני לא מאמינה בהן ובעיקר אני לא משלימה טיפולים שמתעלמים מצרכי הגוף והנפש ומתייחסים לסימפטומים בלבד. נולדתי בבית שבו דברו על חכמת הגוף ועל צרכי הנפש. גדלתי עם פחד מתרופות שמנסות לפתור תסמין חיצוני של בעיה מבלי לרדת לשורשי הבעיה. צורת המחשבה הזו והניסיון המצטבר סייעו לי לפתח ראייה ייחודית, מלאה ובוטחת בעצמה, להביט על מטופלים, להבין את בעיותיהם ולטפל בהן באופן עמוק ויסודי." 

"השינוי", מוסיפה ד"ר נחשון, "הוא לא רק בסוג התרופות, אלא שינוי כולל, בדפוסי התזונה והחיים של המטופל, מודעות לצרכי הגוף והנפש וטיפול מונע. אני עוברת עם כל מטופל תהליך המסייע לו להבין מה עושה המחלה בחייו וגם איזה תועלת הוא מפיק ממנה, כדי שיבין לעומק מה נדרש ממנו, מלבד נטילת תרופות, כדי להבריא באמת."

פרוביוטיקה

טיפול אלטרנטיבי, שהוא ההיפך מתפיסת העולם של התרופות האנטיביוטיות. תהליך ריפוי המבוסס על חיידקים פרוביוטים – בקטריות חיוביות ידידותיות וחשובות לבריאות האדם. בכל פעם בה נוטלים אנטיביוטיקה היקף רב מערכות נפגע בגופינו, האיזון העדין של הבקטריות נפגם ומחליש את יכולת ההתגוננות של הגוף בפני זיהומים ומחלות.

הפרוביוטיקה שילוב מתקדם של ידע וטכנולוגיה מאפשר ייצור ממקור של רקמה אנושית חיידקים פעילים ביותר המשקמים ומגנים על גופינו מונעים זיהומים, דלקות, הישנות מחלות, מחזקים את המערכת החיסונית, במקרים מסוימים אף משמשים כתחליף לאנטיביוטיקה (דלקת בדרכי השתן), מטרת תהליך טיפול אלטרנטיבי זה הוא לא רק "לכבות שרפות" אלא לשקם, לשמר, ולמנוע.

לפרטים נוספים אודות הטיפול האלטרנטיבי:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי התקשרו1700-700-541או מלאו פרטים בטופס
לפרטים נוספים אודות הטיפול האלטרנטיבי:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס

סובלים מבעיה בריאותית?
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס
עדויות
nameשרון ר. | 30.06.15

כיום אינני זקוקה לעוד כדורים, מרגישה בריאה וחזקה מתמיד

nameרינת כהן | 13.05.15

מאז שאני מטופלת ב-BioCure אני מרגישה שינוי מדהים במערכת העיכול..