שיטת אתי נחשון - אבחון לא פולשני למגוון בעיות בריאותיות | BioCure - ביוקיור
זימון תור זימון תור און-ליין
      

שיטת אתי נחשון

שיטת אתי נחשון

"תחושת שליחות ואחריות לגופך ולבריאותך". זה הוא המוטו של (Ph.D) אתי נחשון, מחלוצות הטיפול ההוליסטי בישראל, שהקדישה 20 שנה ללימוד שיטות טיפול מגוונות לגיבוש תורת הטיפול הייחודית שלה: "שיטת אתי נחשון". שיטת טיפול המאגדת מערך כולל של פתרונות ונשענת על אדני ראייה כוללנית של הגוף והנפש; מתן כבוד לחכמת הגוף ולצרכיו; הבנת היסודות של מחלות; ריפוי וטיפול מונע.

שיטת הטיפול הייחודית של אתי נחשון נבנתה שלב אחר שלב והיא מורכבת מתובנות שהתפתחו במהלך 20 שנות לימוד והתנסות בתחומים מגוונים ברפואה ההוליסטית, אשר משלימים ומחזקים זה את זה. לצד הלימודים וההשתלמויות צברה נחשון ניסיון עשיר, בעקבות מפגשים עם אלפי מטופלים מכל רחבי הארץ, אבחון בעיותיהם, מעקב צמוד אחר תגובתם לטיפולים וניתוח והבנה של דרכם אל ההחלמה ממחלות כמו קנדידה, בעיות במערכת העיכול, בעיות השמנה והרזיה, בעיות נשים, מחלות עור, מחלות זקנה וילדים.

אתי נחשון, מנהלת Biocure: "נולדתי למשפחה שהייתה מחלוצות הטיפול ההוליסטי האלטרנטיבי. עסקתי בכך מאז הייתי בת 18 וסיימתי את ההשתלמות הראשונה שלי במחזור הבכורה בישראל, ללימודי רפואה אלטרנטיבית. מאז אני פועלת לאור חזון המודעות הכוללת ומתוך נאמנות לאמת אחת ויחידה: טיפול אלטרנטיבי הוליסטי, ללא פשרות, ללא התנצלויות כלפי הממסד, מתוך נאמנות והבנת הקשר גוף-נפש. אני רואה בפעילותי שליחות. זאת איננה עבודה או עיסוק, אלא חלק בלתי נפרד מחיי".

בעשרים השנים האחרונות הקדישה (Ph.D) אתי נחשון את עיקר זמנה להתמחות במגוון רחב של שיטות אבחון, טיפולים מונעים ששיפרו איכות חיים של רבבות ומעקב צמוד אחר הריפוי בפועל של אלפי מטופלים. כל אלו הולידו אט אט תובנות ומסקנות, שהתגבשו לכדי תורה אחת, ייחודית, מלאה ועצמאית, היא "שיטת אתי נחשון".
המושג שיטת אתי נחשון איננו ניסוח שיווקי, אלא תמצית מזוככת של ידע עשיר ומגוון, מעקב צמוד אחר תגובות הגוף והנפש לטיפולים השונים, פיתוח טכניקות חדשות, לימוד החידושים בתחום זה במדינות שונות, התייעצות עם מרפאים בעלי שם ומעל לכל, הפקת לקחים מאלפי טיפולים במטופלים מכל רחבי המדינה.
שיטת אתי נחשון תרגמה את המונח השגור 'טיפול הוליסטי' לדרך חיים ישימה, שאיננה דוגמאטית ואוטומטית, אלא מותאמת לכל מטופל ומטופלת ומבוססת על שורה של עקרונות בסיסיים. 

20 שנות לימוד

אתי נחשון, מחלוצות הטיפול האלטרנטיבי ההוליסטי בישראל, למדה בקורס הראשון לנטורופתיה בתל-אביב בשנת 1984 והייתה היוזמת והמקימה של ארגון בתי הטבע בישראל בשנת 1989. 
במהלך השנים התמחתה ד"ר נחשון באסכולות מגוונות ונרחבות הכוללות בניהן את האסכולה האמריקאית, האירופאית – בריטית והסינית מתוך מכלול רב גוני זה פיתחה אתי נחשון השקפת ריפוי חדשנית וייחודית הנשענת על היצע רחב ואיתן ומשקפת נאמנה את עקרונות "שיטת אתי נחשון".

לפרטים נוספים אודות שיטת אתי נחשון:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי התקשרו1700-700-541או מלאו פרטים בטופס
לפרטים נוספים אודות שיטת אתי נחשון:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס

סובלים מבעיה בריאותית?
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס
עדויות
nameשרון ר. | 30.06.15

כיום אינני זקוקה לעוד כדורים, מרגישה בריאה וחזקה מתמיד

nameרינת כהן | 13.05.15

מאז שאני מטופלת ב-BioCure אני מרגישה שינוי מדהים במערכת העיכול..