אבחון ממוחשב - מדויק ומהיר לזיהוי בעיות בריאותיות | BioCure - ביוקיור
זימון תור זימון תור און-ליין
      

אבחון ממוחשב

אבחון ממוחשב

האבחון הרפואי הממוחשב הוא אבחון עמוק, מדויק, מהיר ולא פולשני.

ההמלצות הטיפוליות הנובעות מהאבחון – נשענות על ידע מצטבר שנרכש בעולם בתחום רפואת התדרים ועל מחקר רפואי, שבוצע בכלים מדעיים. Global Diagnostics (גלובל דיאגנוסטיקס) – שפותח על ידי חברת VITATEC (ויטה-טק). מכשיר האבחון המהפכני בודק בתוך 8 דקות 612 איברים ב-13 מערכות גוף ובהם כלי דם, שרירים וגידים. מתודת הבדיקה של Global Diagnostics מאפשרת תצפית עומק אל מגוון הבעיות הרפואיות מהן סובל הנבדק. הבדיקה חושפת גם תהליכים פתולוגיים נסתרים המתקיימים בגוף ומאפשרת טיפול מונע, על-פי העיקרון של הקדמת תרופה למכה.

אבחון מדויק ומהיר הוא אחד מאבני היסוד של טיפול בבעיות בריאות. מערכת Global Diagnostic – אחת משיטות האבחון המתקדמות בעולם - מאפשרת מבט מעמיק לבסיס הבעיות במערכות הגוף באמצעות המערכת החשמלית של הגוף והתקשורת בין התאים.

מערכת Global Diagnostic – המאושרת על ידי ה C.E.E האירופאי 
מופעלת מזה 5 שנים ב- Biocure, בפיקוחה של ד"ר (Ph.D) אתי נחשון וצברה ניסיון אבחוני בהיקף חסר תקדים בישראל.

בדיקת Global Diagnostic

בדיקת Global Diagnostic שאיננה פולשנית ואיננה כואבת, מתאימה לכל הגילאים ויכולה לקבוע למשל את כמות פטריית הקנדידה בגוף המטופל.

הנחת היסוד היא שכל נקודה בגוף האדם מחוברת חשמלית לאיבר מסוים. רמת הזרימה החשמלית בין נקודת הבדיקה לבין האיבר יכולה להעניק אינדיקציות על בעיות בריאותיות.בדיקות כאלו מבוצעות בעולם שנים על גבי שנים, באמצעות אלקטרודות וסיסמוגרפים, אך מאחר שמדובר ברבבות של חישובים והשוואות בין נתונים הייתה המערכת מסורבלת ומוגבלת. ההתקדמות הטכנולוגית והמהירות של מערכות המחשוב אפשרו פיתוח תוכנות שמבצעות רבבות חישובים, פעולות ניתוח ובדיקה בשברירי שניות והגעה למסקנות בתוך זמן סביר.

ד"ר (Ph.D) אתי נחשון: לב האבחון הוא קריאה נכונה של התוצאות ולכן חשוב לנבדק מי קורא את התוצאות של בדיקתו, כמה ניסיון יש לו ומה יכולתו לקשר בין תוצאות לבין דרכי טיפול מומלצות. בתחום זה אין תחליף לניסיון מצטבר, לסימביוזה מתמשכת עם המטופלים ולמעקב ארוך השנים אחר תגובתם לטיפול הניתן על סמך אבחון.

הטכנולוגיה המתקדמת של Global Diagnostic מאפשרת בדיקה מהירה ומדויקת של רבבות פרמטרים. מגוון סוגי מזון ותרכובות כימיות, עשרות אלפי קומבינציות של אינטראקציה בין המזון והחומרים הכימיים לבין תגובת הגוף.


הבדיקה הממוחשבת מצליחה לעלות בתום בדיקה אחת על מקורן של בעיות ששום דרך אבחון אחרת לא הצליחה לגלות ובהן מקור פריחה בגוף, מחלות עור, בעיות במערכת העיכול, בעיות מפרקים, רגישות ואלרגיות למזון, אלרגיות לגורמים סביבתיים כגון: אבק, פריחה, חומרי ניקוי, קוסמטיקה, אי סדירויות מערכתיות, קנדידה, מתח, עובש, טפילים, פתוגנים, הצטברות והרעלת מתכות וחומרים דנטאליים, פגיעה כתוצאה מחשיפה לקרינה אלקטרו – מגנטית, רגישות לתרופות, צמחי מרפא והומיאופתיה ועוד...

לפרטים נוספים אודות האבחון הממוחשב:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי התקשרו1700-700-541או מלאו פרטים בטופס
לפרטים נוספים אודות האבחון הממוחשב:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס

סובלים מבעיה בריאותית?
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס
עדויות
nameשרון ר. | 30.06.15

כיום אינני זקוקה לעוד כדורים, מרגישה בריאה וחזקה מתמיד

nameרינת כהן | 13.05.15

מאז שאני מטופלת ב-BioCure אני מרגישה שינוי מדהים במערכת העיכול..