טיפול אלקטרו-מגנטי - קרינה אלקרומגנטית לאיזון הגוף | BioCure - ביוקיור
זימון תור זימון תור און-ליין
      

טיפול אלקטרו-מגנטי

טיפול אלקטרו-מגנטי

שדה אלקטרומגנטי הוא שדה שמורכב מכוחות חשמליים ומגנטיים המגדירים את הכוח הפועל על מכשיר בעל מטען חשמלי. זהו שדה הנמצא בתנועה שנוצרת על ידי קטבים הפכים, היוצרים כוחות דחיפה משיכה ביניהם וכך מניעים את השדה החשמלי.

מהי קרינה אלקטרומגנטית ?

קרינה אלקטרומגנטית היא שטף של חלקיקים הנקראים פוטונים.
קרינה אלקטרו מגנטית נושאת אנרגיה ועשוייה להעביר אותה לחומר עימו היא באה במגע. למשל: לחמם חומר או לעורר אלקטרונים, או לחילופין במקרה של הגוף להעביר אליו מידע דרך אורכי גל.
כל תא ותא בגוף משדר תשלובת אותות חשמליים שונה וייחודית לו, קבוצת תאים תשדר את תשלובת האותות הייחודיים לה וכן הלאה ברמת הרקמות, האיברים, המערכות וכלל הגוף . . .
כל התאים בגוף האדם עובדים ברשת, ומתקשרים בערוצי הולכה חשמליים. המידע המועבר בין תא לתא, נישא על גבי תדר (אורך גל חשמלי בזמן הווה נתון).
רשת המידע שנוצרת דרך התאים, מהווה את שדה האנרגיה הטיפולי של הגוף ומכאן, דרך בדיקה ניתן לזהות ברזולוציה מאוד עמוקה, היכן קיימת סטייה מתקן נורמל והיכן המידע אינו עובר באופן מדויק כפי שאנו מצפים שיעבור.
ניתן להשוות את הגוף למכונה חכמה המנתבת אנרגיה טיפולית מידע לכלל האיברים ומערכות הגוף למשל : מידע על תהליכים כימיים, אותות חשמליים, תקשורת בין איברים ומערכות וכו'...
כאשר נוצרות הפרעות ברמת התקשורת החשמלית הבין תאית בין אם זה מחוסר קושי בתפקוד של איבר מסויים, או בעקבות תזונה לקוייה המשפיעה על תפקודו התקין של הגוף, או אפילו הפרעות חיצוניות של קרינה, נוצר חוסר איזון, נוצרים סטיות וקצרים המשפיעים על ניתוב האנרגיה הטיפולית לאיזורים המיועדים, או לחילופין הזקוקים לתמיכת הגוף. וקצרים אלו מאפשרים מצבים של מחסור באנרגיה טיפולית, לעיתים פגיעה במערכת החיסונית, חוסר סבילות של הגוף לחומרים איתם הוא בא במגע, חולי לעיתים קרובות, קצב התחדשות תאים איטי ופרמטרים רבים נוספים המאותרים תוך כדי הבדיקה..

איך מתרחש תהליך האיזון ?

במהלך הטיפול, המכשיר שולח אותו חשמליים לכל הפרמטרים (איברים, מערכות וכו'...) בהם זוהתה סטייה מתקן הנורמל במהלך הבדיקה (תקן שהוטמע מבעוד מועד במכשיר ויוחס כמצב נורמל של גוף האדם) ומציג להם תמונת מצב אופטימאלית (את תקן הנורמל של אותה קבוצת תאים).

אם נתייחס אל הגוף כאל משוואה, התדרים שנשלחים בזמן הטיפול מהווים שיא למשוואה של הגוף. הגוף מבקש לווסת עצמו אל מול אותם תדרים שנשלחו, ובכך, בהדרגה חוזר לאיזון. ניתן לכנות זאת "חינוך מחדש" או לדמות זאת לפירמוט של מחשב. 
 
יש לזכור, הגוף התרגל לפעול בדרך מסוימת, לעיתים שגויה, שלימים הובילה או עלולה להוביל בעתיד למכאוב או מחלה. כאשר הגוף מתחיל לאזן את עצמו, זה דומה למצב בו הוא לומד שפה חדשה. לכן, השינוי בעקבות הטיפול יכול להיות מורגש החל מהטיפול הראשון ועד למספר חודשים, וזאת כמובן, בהתאם למצב שאיתו הגיע המטופל ולעומק הבעיה.

טיפול אלקטרו-מגנטי לאיזון הגוף

רפואת התדרים מבוססת על תיאוריות ומחקרים מתחומי הרפואה האנרגטית, הפיזיקה הקוונטית ותיאורית המיתרים. בבסיס שיטה זו, מונחת ההנחה שהעולם סביבנו מורכב מרשתות תדרים ומיתרים קוונטיים, שמחוברים בינם לבין עצמם בתבניות ייחודיות. כאשר תבנית ניתנת למדידה, היא נקראת תדר. התדרים המהווים בסיס לטיפול נמצאים בסביבתנו הטבעית כשדות אלקטרו-מגנטים שמקורם בשמש, בברקים ועוד. חלקם מיוצרים גם על-ידי האדם.

דוגמאות לשדות אלקטרומגנטיים בסביבתנו: הטלפונים הסלולריים, גלי רדיו, מכשירי מיקרוגל, מכשירי דימות (אולטרא-סאונד, C.T., (MRI ועוד. הגוף הפיזי של כל אחד מאתנו מורכב מטריליוני תאים איברים. כל אחד מהם משדר תדר מסוים, או מפריש מינרלים, הורמונים, ויטמינים ועוד. האטומים שהינם היחידות מהן מורכב הגוף, נמצאים בתנועה מתמדת ורוטטים בתדרים שונים. כאשר האטומים רוטטים בהרמוניה ובתדר בו נועדו לרטוט אנו בריאים.

לפרטים נוספים אודות הטיפול האלקטרו מגנטי:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי התקשרו1700-700-541או מלאו פרטים בטופס
לפרטים נוספים אודות הטיפול האלקטרו מגנטי:
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס

סובלים מבעיה בריאותית?
פנו עכשיו לאבחון הבעיה וקבלת טיפול אפקטיבי
התקשרו 1700-700-541
או מלאו פרטים בטופס
עדויות
nameשרון ר. | 30.06.15

כיום אינני זקוקה לעוד כדורים, מרגישה בריאה וחזקה מתמיד

nameרינת כהן | 13.05.15

מאז שאני מטופלת ב-BioCure אני מרגישה שינוי מדהים במערכת העיכול..